Popis

Luxusní rodinný dům je postaven jako krajní řadový a nachází se v žádané a velmi oblíbené rezidenční oblasti s výbornou občanskou vybaveností na rozhraní Motola, Strahova a Hřebenek.

Lokalita Rezidence Císařka je obklopena zelení, nedaleko se například nachází oblíbený park Ladronka, do centra Prahy trvá cesta jen pět minut.

Dům je umístěn v příjemném jižním svahu a je na severu chráněn gabionovou zídkou, která je porostlá zelení.
Fasáda domu je z přírodních materiálů. Obkladovými materiály jsou především dřevo a kámen. Ty jsou kombinovány s fasádou v příjemných podzimních teplých barvách žluté, hnědé, bílé aj. Moderní architekturu dotváří pultová střecha.Velké plochy oken zajišťují dostatek světla i slunce a příjemný výhled do zeleně.

Dispozice domu: dům je tří podlažní a je nadstandardně vybaven. Má klimatizaci, zabezpečení (možno připojit na pult centr. Ochrany), v přízemí venkovní elektrické rolety.
V 1 NP se nachází obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem, vstupní chodba, komora, toaleta a další prostory technického zázemí. Kuchyně je vybavena designovou kuchyňskou linkou s moderními elektrospotřebiči.
Ve 2 NP jsou 3 ložnice, šatna a koupelna s vanou. Poslední 3 NP je tvořeno velkou ložnicí a koupelnou se sprchovým koutem. Na tomto podlaží je také 30m2 velká terasa orientovaná na jih a západ.
V šatně i dalších pokojích vestavěné skříně na míru.
Některé interiérové vybavení možno přenechat za úplatu.

K domu náleží garáž pro 2 auta a upravená zahrada s výměrou 180 m2.

Rezidence Císařka je kousek od Plzeňské a také Bělohorské ulice. Je propojena jak s centrem Prahy, tak se všemi hlavními výpadovkami  – na Plzeň, Karlovy Vary, Slaný i na letiště v Ruzyni.

V těsné blízkosti, přímo před vjezdem do areálu, se nachází autobusová zastávka Spiritka, západním směrem je pak zastávka Weberova. Obě autobusové linky zajišťují přímé spojení na metro B (Anděl) během 7 až 10 minut. Nejbližší sportovní a rekreační plochy jsou během několika minut dosažitelné pěšky či na kole.

Občanská vybavenost:
Poblíž se nachází základní škola Na Homolce,  vyhlášená  špičková nemocnice Na Homolce a v Motole.

V příjemné vzdálenosti od klidné lokality se nachází také jedno z nejrušnějších obchodních, kulturních a komerčních center dnešní Prahy Nový Smíchov, dobré je také spojení s Shopping parkem Zličín. Pro milovníky sportu je kromě již zmíněné Ladronky a v přímém sousedství se nacházejících otevřených hřišť a tenisových kurtů velkým plusem i blízkost Strahovského kopce s vysokou koncentrací sportovišť včetně plaveckého bazénu.

 Technická specifikace stavby:

Zastavěná plocha domu: 82 m2
Celková podlahová plocha: 207 m
Celková výměra pozemku: 308 m2
Garáž: 44 m2