Popis

Objekt se 2 budovami a pozemkem pro vybudování hotelu , pensionu, jako sídlo firmy atd.

 Objekt sestává ze 2 budov a pozemku.

První budova po částečné rekonstrukci.

Zavedena elektřina, objekt napojen na obecní vodovod a kanalizaci, plyn.
Voda v objektu vedena v plastu.  Střecha – pálená taška. Budova je smíšená – kámen, cihla. Funkční komíny – možno vybudovat krby. Topení je nyní zajištěno el kotlem, voda bojler. Vybaveno funkčními soc zařízeními. Okna jsou dřevěná s 2-thermosklem, dveře jsou dřevěné. Podlahy – plovoucí lamino podlahy, beton, místy původní zachovaná dlažba. Objekt je z poloviny podsklepen.

Druhá budova –je určena k rekonstrukci. Možno vytvořit 2-3 patra.
Je postavena z cihel. Nyní již nové krovy, latě, parotěsná zábrana, nová střecha – beton taška. Budova může mít 2 zvláštní vstupy.

Z důvodu, že před zadáním do inzerce nebyl k dispozici platný PENB, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.

Ideální využití jako hotel, s restaurací, penzion, ajurveda centrum, welness či rehabilitační služby, přednáškové  / jednací místnosti , sídlo firmy, včetně možností bydlení či jako seniorský domov atd.

Kadaň je bývalé královské město ležící na řece Ohři se spoustou historických památek a čilým kulturním a sociálním životem. V Roce 1995 získala titul Historické město roku. Je v ní veškerá občanská vybavenost.

Chomutov 20 km, Praha 110 km, Státní hranice s Německem asi 40 km

Zařídíme financování koupě, pojištění, odhad, právní servis.