Paní Škarková, děkuji za vše, co jste pro nás udělala. Takto si představuji naprosto profesionální práci, a často si říkám, že bylo velké štěstí, že jsem oslovil právě Vás. Z prodeje chaty jsem měl docela obavy, zejména proto, že jsem daleko a nemohu si věci ohlídat na místě. Vy jste se však dokázala postarat o každý detail a ušetřila jste nám nesmírnou spoustu starostí. Navíc se Vám podařilo chatu prodat za čtyři měsíce a přesně za cílovou cenu, což je téměř neskutečné.
Rád Vaše služby komukoliv doporučím a samozřejmě se na Vás rád obrátím, pokud budu v oblasti nemovitostí něco potřebovat. Ještě jednou díky.
J,T.,  Eindhoven

 

Vážená paní Škarková, děkujeme za bezproblémovou spolupráci na nadprůměrné profesionální úrovni! Byli jsme potěšeni efektivním výběrem zájemců o náš byt a vděční za pomoc s administrativou. V budoucnu se na Vás v případě potřeby sami rádi opět obrátíme nebo naši přátelé na základě našeho doporučení.
Manželé P a M.H., Praha

 

Dobrý den. chci Vám ještě jednou poděkovat za všechno, co jste pro mne udělala, můj život je od podzimu, kdy
jsem si koupila s Vaší pomocí svůj byt, úplně jiný. Pomohly jste mi koupi zvládnout také finančně. S mou
dcerou teď máme díky Vám svůj Domov. Za vše Vám moc děkuji. Ukázala jste mi jinou cestu a nový začátek a
vše pak šlo „skoro samo“ :-).
D.B., Neveklov

 

Děkujeme paní Škarkové za skvělou pomoc při koupi domu. Nejen že nám pomohla najít vhodnou nemovitost, dle našich představ za velmi dobrou cenu, ale ohlídala celý proces, tak, že vše proběhlo bez stresu a k naší naprosté spokojenosti.
Manželé F, Líbeznice

 

Se sestrou jsme byli potěšeni Vašim profesionálním přístupem při spolupráci na prodeji naší nemovitosti na Praze – západ. Nečekali jsme, že celý prodej včetně vyřízení všech administrativních záležitost proběhne tak rychle, jednoduše a příjemně. Děkujeme za spolupráci.
J. V., Praha

 

Vážená paní Škarková, rádi jsme využili služeb při vyřízení koupě rodinného domu v Březí na Praze – východ. Koupě našeho nového domu pro nás byla a stále je důležitou osobní záležitostí. jsme velice rádi, že jste nám vysvětlila celý postupu při nákupu našeho nového bydlení. Při našem pracovním vytížení jsme velice ocenili, že vše proběhlo rychle a hladce. Děkujeme a rádi se na Vás v budoucnu obrátíme nejen my, ale i naši známí a kolegové, kterým Vás doporučíme.
I. M., Říčany

 

Vážená paní Škarková, rádi jsme využili Vašich služeb při vyřízení koupě naší nové chaty na Slapech. Koupi nemovitosti člověk nerealizuje běžně, a navíc při dnešním pracovním vytížení nemá ani tolik času, aby ho chtěl trávit hledáním vhodného objektu a potom zjišťováním, co všechno je potřeba udělat. Navíc se samozřejmě obává, že aby vše včetně vyřešení původních zástav atd. bylo korektní a nepřišel o své celoživotní úspory. Proto jsem velice rádi, že jste nás provedla celým procesem nákupu chaty. Vše proběhlo naprosto profesionálně a jednoduše, rychle a bez zbytečných komplikací. Děkujeme a rádi Vás doporučíme i lidem ve svém okolí.
Manželé K., Rakovník

 

Paní Škarková, Zařizovala jste pro nás koupi našeho nového domova – rodinného domu v Ostrově. Děkujeme za všechny Vaše služby. Vše proběhlo příjemně a tak, jak jste nám na začátku vysvětlila.
Děkujeme.
P.a R. H., Ostrov nad Ohří

 

Vážená paní Škarková, Děkuji Vám za pomoc s vyřízením koupě mého nového bytu v Benátkách Nad Jizerou. Celá koupě je docela náročná na čas i spoustu formalit, které je třeba zařídit, a jsem ráda, že všechno proběhlo v pořádku. Milé bylo i předání bytu, které se stalo takovou malou oslavou.
R. U., Benátky nad Jizerou

 

Vážená paní Škarková, Děkuji, že prodej mého rodinného domu v Ostrově proběhl hladce, rychle a že jsem mohla vše přenechat na Vás. Z Prahy, kde bydlím, je to do Ostrova pěkný kus, a proto pro mne bylo moc příjemné, že jsem nemusela dojíždět na prohlídky s jednotlivými zájemci, ani s nimi probírat detaily ohledně domu nebo podmínky kupní smlouvy. Smlouvy, které jste mi navrhla a projednala s kupujícími, mi naprosto vyhovovaly. A jsem ráda, že za mne vyřídíte i odhad a Přiznání k dani z převodu nemovitosti. Vaše služby jsou opravdu komplexní a ráda je doporučím i jiným, kteří chtějí prodat svou nemovitost.
L. L., Dobříš

 

Děkuji Vám za pomoc, vážená paní Škarková, při prodeji mého bytu. Jsem pracovně velmi vytížený člověk, a představa, že kromě pracovních povinností by mne ještě zatěžovaly prohlídky zájemců o byt, který jsem potřeboval prodat, byla pro mne docela nepříjemná. Nevybral jsem si sice pro prodej dobrou dobu, protože bytů se nabízí hodně, a bohužel i nových od developerů. Jsem rád, že jste mi s prodejem bytu pomohla a já jsem se nemusel o nic starat.
Celý prodej včetně vyřízení všech administrativních záležitostí proběhl rychle, jednoduše a příjemně.
D. V., Praha

 

Vážená paní Škarková, Děkujeme za příjemné zařízení prodeje našeho RD v Březí Říčan. Jsme rádi, že nás časově nijak nezatěžovaly ani prohlídky domu s jednotlivými zájemci ani celý proces prodeje naší nemovitosti a že bylo možné vše přenechat na Vás. Vaše služby hodnotíme jako naprosto profesionální.
Děkujeme za spolupráci.
A.K. s manželkou, Říčany

 

Vážená paní Škarková, rádi bychom Vám za bývalé vlastníky také tímto poděkovali za pomoc při prodeji našeho činžovního domu v Praze. Po celou dobu spolupráce jste pro nás pracovala bez jakýchkoliv pochybení, plnila jste vždy svědomitě a náležitě ustanovení Zprostředkovatelské smlouvy, komunikovala s potencionálními kupujícími, které jste vyhledávala a pečlivě z nich vybrala ty pro nás nejvhodnější. Vše naprosto profesionálně.
Jsme rádi, že jsme si nechali od Vás vysvětlit, jak takovýto prodej bude probíhat  a vše nechali na Vás.
Prodej komerčního objektu je dosti složitou záležitostí a navíc, je-li majitelů více a mají-li různé představy a cíle.  Vy jste však zařídila celý proces prodeje k naprosté spokojenosti všech zúčastněných.
Jako bývalí vlastníci jsme maximálně spokojeni také s dosaženou prodejní cenou a podmínkami kupní smlouvy, které jste pro nás vyjednala.
Za býv. vlastníky: K.F., K. S., A. S., Praha

 

Vážená paní Škarková, chceme poděkovat, že jste zařídila vše, co bylo potřeb, při koupi naší nové chaty u Slapské přehrady. Nemovitost jsme v rámci rodiny kupovali jenom několikrát za život, a proto jsme byli velmi opatrní, aby vše bylo zařízeno tak, jak má. Jsme rádi, že jste s námi vstřícně komunikovala po celou dobu od prohlídky chaty, kterou jsme si vyhlídli, přes přípravu smluv, až po předání chaty.
S pozdravem manželé Č., Praha

 

Vážená paní Škarková, děkujeme Vám za vyřízení prodeje naší chaty v Rabyni. Jsme obě hodně zaměstnané a starat se o prodej, vyřizovat telefonáty zájemců, jezdit s nimi na prohlídky, by pro nás bylo dost komplikované. Díky Vašim službám nás celé vyřízení prodeje – od nalezení kupujícího, přes prohlídky, zařízení smluv i způsobu financování, až po předání nemovitosti nijak nezatížilo. Jsme rády, že jsme Vás poznaly a děkujeme, že vše proběhlo podle našich představ, profesionálně a příjemně. Děkujeme.
T. L. a E.Š., Praha – východ

 

Plná jména klientů jsou uvedena na Referenčních listech i s jejich podpisem a dalšími Referencemi v kanceláři společnosti.