Popis

Krásné moderní bydlení jen 10 km od Slapské přehrady! Moderní světlý byt s okny na východ v osobním vlastnictví v kouzelném městečku Neveklov, jen 40 km do centra Prahy

Byt se nachází v nově postaveném domě (kolaudace 2012). Celková výměra bytu je 62 m2, lodžie 5,5 m2. Nachází ve 3. podlaží cihlového domu. Dispozice bytu: větší čtvercová předsíň, kam je možno vestavět šatní skříně, koupelna s vanou a umývadlem a samostatná toaleta s umývadlem, 2 pokoje — z toho jeden s kuchyňským koutem. Výhled do zeleně.
V ceně bytu je sklep / komora (zděná s neprůhlednými dveřmi) v 1NP o velikosti 2,4,m2. V domě dále společná místnost pro uložení kočárků a kol.
V celém bytě je plovoucí podlaha v koupelně keramická dlažba, plastová okna s izolačním dvojsklem.
Vytápění bytu je řešeno radiátory se samostatnými měřiči odběru tepla a pokojovými termostaty, napojeno na centrální kotelnu v domě.

Velmi teplý byt v zimě a příjemný v létě díky celkově dobře postavenému a izolovanému domu – NÍZKE provozní náklady.
PENB = B
Dům i byt je postaven ve vysoké kvalitě a moderním designu.
Před domem je možno pohodlně parkovat.

Byt se nachází v centru Neveklova, jen 13 km od centra Benešova, nebo 40 km od centra Prahy.

Neveklov má ideální polohu pro lidi preferující blízkost zeleně, sportovního a turistického vyžití – Živohošť – Slapská přehrada – jen 10km!
V obci Neveklov je veškerá občanská vybavenost – mateřská, základní škola, obchodní akademie, lékaři, obchody, služby, kino, knihovna, sportovní kroužky a kluby.

K nastěhování ihned.
Zajistíme financování koupě.