Popis

Hledáte prostor pro svou ordinaci, kancelář nebo chcete bydlet v centru Prahy a přitom odpočívat na zahrádce či terase?

Přijďte si prohlédnout moderní novostavbu domu v ulici Na Císařce -v žádané a velmi oblíbené rezidenční oblasti s výbornou občanskou vybaveností na rozhraní Motola, Strahova a Hřebenek a výbornou dostupností na letiště.
Lokalita Rezidence Císařka je obklopena zelení, nedaleko se například nachází oblíbený park Ladronka, do centra Prahy trvá cesta jen pět minut.
Dům Je postaven jako poslední dům (samostatný, nikoliv řadový) a je umístěn v příjemném jižním svahu a je na severu chráněn gabionovou zídkou, která je porostlá zelení.

Dispozice domu:
V přízemí se nachází vstupní chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem  a vstupem na terasu30 m2 a do zahrady, další pokoj, samostatná toaleta, provozní místnost (na pračku atd).
V prvním patře jsou umístěny dvě ložnice (jedna s prostorem na šatnu)  a dvě koupelny (se sprchovým koutem)  a samostatná toaleta.
Na podlahách je vyhřívaná velkoformátová dlažba.
Moderní architekturu dotváří velká hliníková okna zajišťující dostatek světla i slunce a příjemný výhled do zeleně. Jsou vybavena předokenními elektricky ovládanými žaluziemi.
Celý dům má zabezpečovací žaluzie.
PENB v přípravě (dle zákona zatím PENB = G)

V současnosti jsou k dispozici 2 venkovní parkovací stání – možno upravit (více informací na prohlídce)

Rezidence Císařka je kousek od Plzeňské a také Bělohorské ulice. Je propojena jak s centrem Prahy, tak se všemi hlavními výpadovkami  – na Plzeň, Karlovy Vary, Slaný i na letiště v Ruzyni.
V těsné blízkosti, přímo před vjezdem do areálu, se nachází autobusová zastávka Spiritka, západním směrem je pak zastávka Weberova. Obě autobusové linky zajišťují přímé spojení na metro B (Anděl) během 7 až 10 minut. Nejbližší sportovní a rekreační plochy jsou během několika minut dosažitelné pěšky či na kole.

Občanská vybavenost:
Poblíž se nachází základní škola Na Homolce,  vyhlášená  špičková nemocnice Na Homolce a v Motole.
V příjemné vzdálenosti od klidné lokality se nachází také jedno z nejrušnějších obchodních, kulturních a komerčních center dnešní Prahy Nový Smíchov, dobré je také spojení s Shopping parkem Zličín. Pro milovníky sportu je kromě již zmíněné Ladronky a v přímém sousedství se nacházejících otevřených hřišť a tenisových kurtů velkým plusem i blízkost Strahovského kopce s vysokou koncentrací sportovišť včetně plaveckého bazénu.

Technická specifikace:
Zastavěná plocha domu: 68 m2
Celková podlahová plocha: 100 m2
Celková výměra pozemku: 207 m2