Popis

Až tento byt navštívíte, už nebude chtít bydlet jinde!
Výjimečný byt v centru skvěle vybavené obce Průhonice, pár kroků od zámku a zámeckého parku! To je sen, který si nyní můžete splnit:-)

Byt v OV se nachází ve 3.NP (posledním) klasického cihlového domu o celkem 5 bytových jednotkách. Nad bytem je ještě k dispozici tzv podstřeší (více informací u makléře).
Celý byt je velmi světlý díky velkým kastlíkovým dřevěným oknům a v ložnicích navíc i střešním oknům.

Nynější dispozice bytu je 3+1 + jídelna + nebyt prostor. Ze vstupní haly vedou dveře do samostatných místností. V hale je dostatek místa pro uložení kabátů a bot.
Kuchyně je prostorná, vybavena moderní kuchyňskou linkou se všemi spotřebiči a navíc kouzelnou funkční kachlovou pecí. Volně navazuje na jídelní část a malou kabinetní část s pohovkou. Na kuchyni navazuje obývací místnost s krbem. Tyto „doplňky“ spolu s přiznanými trámy v ložnicích vdechly bytu kouzlo, které jinde nenajdete.
Přes příjemnou koupelnu s vanou a taktéž oknem se dostanete na samostatné WC.
Spižírna se ukrývá za dalšími dveřmi vedoucími z haly.
Tím výčet prostor patřícím k nabízenému bytu zdaleka nekončí.

Na stejném podlaží, se samostatným vstupem je zatím nebytový prostor o velikosti cca 40m2. Nyní je zde sklad nepotřebných věcí a také plynový kotel, kterým je řešeno vytápění bytu (kromě krbu a kachlových kamen).
Také tento prostor by bylo možné využít buď jako samostatné bydlení nebo jej propojit se stávajícím bytem a získat tak velkoplošný byt o výměře téměř 170 m2.

V současné době je připraven projekt na rekonstrukci střechy – budete tedy kupovat byt, u kterého do budoucna nebudete muset řešit žádnou nákladnou opravu střechy. Podrobnosti sdělím při prohlídce. Vše už je zařízeno.
Byt prošel rekonstrukcí – nová elektřina v mědi, voda v plastu.
PENB v přípravě, proto dle zákona PENB=G.

K bytu náleží velký sklepní prostor a garáž. Parkovat dalším autem lze i  před garáží.

Nádherná zahrada s rozloze 2.500 m2 se vzrostlou zelení je pomyslně rozdělena tak, že každý z majitelů bytu má svou zeleninovou zahrádku v prostoru za garážemi, samostatný prostor na posezení, ohniště, grilování, a spousta dalšího místa je zde i pro volné hry dětí na trávníku.
Dům je ze všech stran obklopen vzrostlou zelení. Díky tomu poskytuje svým obyvatelům dostatek soukromí ve všech ročních obdobích.

Poloha domu je skvělá z mnoha pohledů – ve vzdálenosti několika málo kroků je veškerá občanská vybavenost, restaurace, sportoviště, zastávky PID, pěšky procházkou dojdete také třeba do Aquaparku Čestlice, autem 5 min na nájezd na D1 (přitom dálnici není slyšet).

Nejen v samotné obci Průhonice, domě vnořeném ve vzrostlé zahradě posázené vzácnými letitými dřevinami, ale také v samotném atypickém bytě vnímáte nádhernou atmosféru pohodového života a genius loci – v tom pravém významu „ochrany, hojnosti a stability “ Vašeho života.

Byt je k nastěhování po domluvě.
Tak neváhejte a napište si o termín prohlídky!