Popis

Řekněte ANO svému novému domovu!
Byt v projektu Tulipa Třebešín nabízí jedno z nejúžasnějších míst pro bydlení v Praze!

Nabídka moderního bytu 4+KK se 3 terasami, 2 koupelnami a 1 garážovým stáním pro velké auto  (14m2).

Byt se nachází v 6. (z 8 pater) patře bytového domu.
V domě jsou 2 výtahy, 2 vstupy do domu, pod domem pak patra s garážovými stáními.
Dům má svůj vnitřní oplocený miniparčík s upravenou zelení, trávníkem, na kterém si v bezpečí mohou hrát děti i s lavičkami, kde si můžete posedět třeba s knížkou.
Parkovat je možné (kromě 1 místa v podzemních garážích) také volně na ulici, pří je možné si další garáž. stání pronajmout.

Dispozice bytu:

Byt má velmi příjemné řešení pro zachování soukromí pro každého člena rodiny. Každý z pokojů má samostatný vstup z chodby. Navíc  ložnice rodičů) nebo hostinský pokoj) má svůj soukromý balkon, z dalších 2 ložnic a obývacího pokoje je vstup na balkon o velikosti cca 12 m2, u kuchyňské části přijde vhod samostatná lodžie, na které můžete třeba pěstovat bylinky. Všechny balkony jsou osvětleny.

Obývací pokoj je propojen s kuchyňskou částí, vybavenou elegantní moderní kuchyňskou linkou se všemi spotřebiči, a jídelnou.
Samozřejmostí jsou 2 koupelny – jedna rodinná s vanou a místem pro pračku a sušičku a druhá u ložnice rodičů se sprchovacím koutem.

Byt je světlý díky velkým plastovým oknům (se žaluziemi) na 3 světové strany. Ve všech obytných místnostech je plovoucí podlaha.
Vytápění bytu je dálkové s dálkovým odečtem.
Byt je velmi teplý díky celkově dobře postavenému a izolovanému domu – nízké provozní náklady.
PENB = B

Podlahová plocha: 117 m2
Užitná plocha 108 m2
Plocha balkonů: 19 m2

Okolí domu je naprosto úžasné – spousta zeleně a udržovaná dětská hřiště, lesík- Malešický park- bezpečí pro děti i dospělé, a´t už si vyjdete na procházku, nebo si chcete zaběhat nebo jezdit na bruslích… –  SKVĚLÉ možnosti trávení volného času.
A přitom všem jen pár kroků na MHD –  BUS (900m  Metro Želivského)
Pár kroků od domu je mateřská školka, v blízkosti pak další školy.
Celý dům i okolí je klidné a bezpečné. V domě je zaveden kamerový systém.

Byt je k nastěhování po domluvě