Popis

Hledáte příjemný prostorný rodinný dům s možností bydlení 2 generací nebo prostor pro svou Ordinaci / bydlení spojené s podnikáním?

Rodinný dům je zateplený, postavený z tvárnic, velmi dobře udržovaný. Je možné v něm okamžitě bez dalších úprav bydlet.
Kolaudace proběhla v roce 1989.
Střecha je rovná, plechová (pozink), izolovaná.
Podlahy v domě jsou kombinované –  dřevotřískové desky, s koberci v obytných místnostech a dlažba v kuchyni, chodbě a koupelně.
Dům je napojen na obecní vodovod (s výbornou vodou v kojenecké kvalitě), kanalizaci.

Vytápění je řešeno kotlem na tuhá paliva (ve všech místnostech radiátory) s možností použít akumulační nádobu – efektivní způsob vytápění. Nízké náklady na provoz domu, na vytápění koksem jsou přibližně 25.000,- Kč / rok.

PENB v přípravě, proto PENB=G.
(technické „vychytávky“ – využití slunečního svitu atd)
Okna jsou dřevěná s vakuovaným dvojsklem, dveře jsou kombinované – dřevo se sklem, zárubně kovové.
Dům je postaven v mírném svahu orientovaném na jih (zahrada i  terasa na jih). Celý dům je podsklepen.
V současnosti je dispozičně řešen jako 7+1, ale je možno ho jednoduchou úpravou předělat na  5+2 atd. v základním podlaží (při vstupu z ulice je kuchyně, obývací pokoj a 4 další pokoje (ložnice), samostatné WC a koupelna s vanou a oknem.

Spodní patro, je přístupně z vnitřku domu nebo přímo z vnitřní části zahrady – a nachází se zde prostory, které je možno předělat na obytné – okno, přívody vody a odpady již vybudovány, vinný sklípek a další místnost s vnitřním krbem, skladovací  a technické prostory (umístěn kotel a bojler), a garáž s dílnou.

Na dům (místnost s vnitřním krbem) navazuje prostorný skleník, který může po jednoduché úpravě sloužit jako zimní zahrada.

Na opečovávané zahradě je několik zón – část se zeleninou a bylinkami, ovocné stromy (ořech, jabloně, třešně), záhony s okrasnými květinami, venkovní gril s posezením, minipergola porostlá hroznovým vínem, nedokončené jezírko (s vyřešeným zásobováním vodou z přírodních zdrojů) – stačí jen osadit rostlinami.

Na zahradě další stavba – stodůlka na nářadí, možno chovat zvířectvo či upravit na letní byt.

Dům se nachází na dobře dostupném místě, v klidné ulici, je obklopen zelení.  Na jižní straně má výhled  přes zahradu do přírody.  Výborné sousedské vztahy.

Mnohé vybavení možno ponechat.

V ceně domu vzácný starožitný sekretář – ve výborném stavu.

V obci je obchod, mateřská školka, dětské hřiště, tenisový kurt, pošta, restaurace, v blízkosti je výborné koupání, lesy s houbami a lesními plodinami. V okolí cyklotrasy i turistické stezky

Výborná dostupnost:   Praha 100 km
Pelhřimov 17 km
Pacov 7 km

Dům je ideální pro rodinné bydlení – spojení bydlení s blízkostí přírody a výbornou dostupností.
Zajímavý dům také pro podnikání .

Zastav plocha: cca 150 m2
Pozemek:         cca 630 m2