Popis

Hledáte prostorný rodinný dům s možností bydlení 2 generací nebo prostor pro svou Ordinaci či Mateřskou školku?

Rodinný dům je uspořádán jako 2 bytové jednotky: 4 + 1 ve zvýšeném přízemí a 3+1 ve 2NP. U každé kuchyně je komora. Každé podlaží má obývací pokoj s vnitřním krbem, plně vybavené soc zázemí – koupelna s vanou, příp i sprchovým koutem a toaletou.

Užitná plocha každého podlaží je necelých 150 m2, pozemek má rozlohu 692 m2.

Bytové jednotky mohou fungovat zcela samostatně. Každá má svůj samostatný vstup z chodby domu a může mít také svůj vstup i vjezd do garáže. Technické zázemí je společné.

V podzemním podlaží se nacházejí sklepy (komory) pro každou byt jednotku, technické zázemí domu – místnost s plynovým kotlem, 1x prádelna, 2x garáž, místnost pro posilovnu, dílnu či jiné využití. Další garáž pro 2 auta řešená jako samostatná stavba se samostatným vstupem z ulice.

Dům je připojen na kanalizaci, obecní vodovod  (+vlastní studna), vytápění je řešeno plynovým kotlem.
Dům je napojen na Alarm.

Udržovaná zahrada se vzrostlou udržovanou zelení s možností relaxace s vyhřívaným  a osvětleným bazénem (6x3m), zahradním krbem, vhodná i pro pěstování ovoce, zeleniny  – skleník, zahradní domek na nářadí.

Celý dům je prostorný, velmi světlý a slunečný. Je ve velmi dobrém udržovaném stavu k okamžitému bydlení. Postaven je z klasickým cihel. Okna plastová, radiátory litinové, parkety.

Nachází se na dobře dostupném místě, v klidné ulici, je obklopen zelení a klasickými rodinnými domy. Výborné sousedské vztahy.

Vybavení obou kuchyní je v ceně.  O ostatním zařízení dle vyobrazení je možno se dohodnout.

Nízké náklady na bydlení!

PENB =D

V blízkosti domu je lesopark. V okolí cyklotrasy i turistické stezky.
Výborná Dostupnost:  BUS 5 min pěšky (směr Skalka (Metro), depo Hostivař . VLAK 10 min pěšky – směr Praha hl Nádraží nebo Benešov.

Veškerá občanská vybavenost v dochozí vzdálenosti  – škola, školka, lékař, obchody a služby.

Dům je ideální pro rodinné bydlení – spojení bydlení v klidné části města s blízkostí přírody a výbornou dostupností.

Zajímavý dům také pro podnikání – , ordinace, kanceláře (včetně dostatku prostoru pro archiv) , wellness / zdravý živ- styl atd…