Popis

Krásný moderní  byt v osobním vlastnictví s velkou soukromou terasou! Neveklov – 40 km do centra Prahy a 10 km od Slapské přehrady! Byt s velkou terasou na jižní stranu v posledním – podlaží třípodlažního domu. Byt se nachází v nově postaveném domě (kolaudace 2012).
Dispozice bytu: plocha 100m2 s velkou slunnou jižní terasou o velikosti 66m2 – za vstupními dveřmi do bytu se nachází chodba s prostorem pro vestavnou skříň, samostatná toaleta a koupelna s vanou, umývadlem a toaletou, ze dvou pokojů vedou francouzská okna na slunnou terasu, (oba pokoje mají samostatné vstupy), do dalšího pokoje se vejde z chodby, jeho součástí je prostor pro umístění kuchyně a jídelní části, na tento obývací pokoj navazuje další pokoj.
Terasu možno zařídit jak jako „suchou – kamínkovou terasu“ nebo např s použitím koberce vzhledu umělého travního povrchu jako klasickou zahrádku – obrázek přiložen. Terasa poskytuje naprosté soukromí a je to nádherné místo pro relaxaci i posezení s rodinou či přáteli či pro bezpečné hry dětí.

V ceně bytu je sklepní koje o velikosti 2,4,m2. V domě dále společná místnost pro uložení kočárků a kol.
V celém bytě je plovoucí podlaha v koupelně keramická dlažba, plastová okna s izolačním dvojsklem.
Vytápění bytu je řešeno radiátory se samostatnými měřiči odběru tepla a pokojovými termostaty, napojeno na centrální kotelnu v domě.

Velmi teplý byt v zimě a příjemný v létě díky celkově dobře postavenému a izolovanému domu – nízké provozní náklady.
PENB = B

Dům i byt je postaven ve vysoké kvalitě a moderním designu. Před domem je možno pohodlně parkovat.

Byt se nachází v centru Neveklova, jen 13 km od centra Benešova, nebo 40 km od centra Prahy. Neveklov má ideální polohu pro lidi preferující blízkost zeleně, sportovního a turistického vyžití – Živohošť – Slapská přehrada – jen 10km! V obci Neveklov je veškerá občanská vybavenost – mateřská, základní škola, obchodní akademie, lékaři, obchody, služby, kino, knihovna, sportovní kroužky a kluby.